Prośby dziecka

• Nie psuj mnie dając mi wszystko, o co cię poproszę. Niektórymi prośbami jedynie wystawiam cię na próbę.

• Nie obawiaj się postępować wobec mnie twardo i zdecydowanie. Ja to wolę, bo to daje mi poczucie bezpieczeństwa.

• Nie pozwól mi ukształtować złych nawyków. Ufam, że pomożesz mi je wykryć w zarodku.

• Nie rób tak, abym czuł się mniejszy niż jestem. To jedynie sprawia, że postępuję głupio, aby wydać się większym.

• Nie karć mnie w obecności innych. Najbardziej pomaga mi, gdy mówisz spokojnie i dyskretnie.

• Nie przesadzaj, co do mojej uczciwości. To mnie krępuje i doprowadza do kłamania.

• Nie ochraniaj mnie przed konsekwencjami. Potrzebne mi są również doświadczenia bolesne.

• Nie rób tak bym swoje pomyłki uważał za grzechy. To zaburza moje poczucie wartości

• 9 (piątek) – 9.00 - Laboratorium młodego naukowca, warsztaty kulinarne w przedszkolu | 17 (piątek) - Dzień Kubusia Puchatka, wszystkie grupy | 22 (środa) - godz.11.00 - Dzień Babci i Dziadka, montaż słowno – muzyczny w wykonaniu przedszkolaków | 28 (wtorek) - godz. 18.00 - Spotkanie z rodzicami, podsumowanie pracy wychowawczo - dydaktycznej w I semestrze